LNT1K333MSEN
MFR.Part #
LNT1K333MSEN
JLCPCB Part #
C1617904
Package
Bolt,D76.2xL103mm
Description
-40℃~+105℃ 103mm 2000hrs@105℃ 31.8mm 33000uF 76.2mm 80V 9.9A@120Hz ±20% 螺栓,D76.2xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS