LGY2A272MELB45
MFR.Part #
LGY2A272MELB45
JLCPCB Part #
C1582816
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 2.4A@120Hz 2700uF 30mm 45mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS