UCD1H470MCL6GS
MFR.Part #
UCD1H470MCL6GS
JLCPCB Part #
C445458
Package
SMD,D8xL6.2mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 200mA@100kHz 47uF 50V 6.5mm 630mΩ@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL6.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS