UCD1H391MNQ1ZD
MFR.Part #
UCD1H391MNQ1ZD
JLCPCB Part #
C1599648
Package
SMD,D12.5xL14.5mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 14.5mm 390uF 450mA@120Hz 5000hrs@105℃ 50V ±20% SMD,D12.5xL14.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS