UCA2C680MHD1TO
MFR.Part #
UCA2C680MHD1TO
JLCPCB Part #
C1668461
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 12000hrs@105℃ 160V 475mA@120Hz 5mm 68uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS