B41858C3158M
MFR.Part #
B41858C3158M
JLCPCB Part #
C1644274
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 1500uF 5000hrs@105℃ 5mm 62mΩ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS