UCA2C470MHD1TO
MFR.Part #
UCA2C470MHD1TO
JLCPCB Part #
C5110774
Package
Plugin,D12.5xL21.5mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 12000hrs@105℃ 160V 21.5mm 362.5mA@120Hz 47uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS