UBX2G6R8MHL
MFR.Part #
UBX2G6R8MHL
JLCPCB Part #
C1602924
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 12.5mm 20mm 400V 5mm 6.8uF 88mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS