UBX2D470MHL
MFR.Part #
UBX2D470MHL
JLCPCB Part #
C1602752
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 12.5mm 200V 25mm 375mA@100kHz 47uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS