UPS1E221MPD1TD
MFR.Part #
UPS1E221MPD1TD
JLCPCB Part #
C1588916
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 205mA@120Hz 220uF 25V 280mΩ 3.5mm 8mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS