RNU1E221MDN1PX
MFR.Part #
RNU1E221MDN1PX
JLCPCB Part #
C2162757
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 16mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 220uF 25V 3.5mm 4.65A@100kHz 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS