RNL1C222MDS1PH
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RNL1C222MDS1PH
JLCPCB Part #
C1578982
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16V 2000hrs@105℃ 20mm 2200uF 5mm 8.1A@100kHz 8mΩ@100kHz Polymer ±20% 插件,D10xL20mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS