LNC2V123MSEHBN
MFR.Part #
LNC2V123MSEHBN
JLCPCB Part #
C1618217
Package
Bolt,D76.2xL158mm
Description
-40℃~+85℃ 12000uF 158mm 31.8mm 350V 39.48A@10kHz 5000hrs@85℃ 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL158mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS