PLX1V101MDL1
MFR.Part #
PLX1V101MDL1
JLCPCB Part #
C3274529
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10mm 13mm 2.7A@100kHz 28mΩ 3000hrs@125℃ 35V 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS