PLF1D101MDO2
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PLF1D101MDO2
JLCPCB Part #
C1578728
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 12mm 2000hrs@105℃ 20V 22mΩ@100kHz 3.32A@100kHz 3.5mm 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS