UPW1J180MDD
MFR.Part #
UPW1J180MDD
JLCPCB Part #
C1582458
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.3Ω 18uF 2000hrs@105℃ 2mm 5mm 60mA@120Hz 63V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS