UWZ1E330MCL1GB
MFR.Part #
UWZ1E330MCL1GB
JLCPCB Part #
C2163066
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 25V 33uF 48mA@120Hz 5.4mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS