PHB1255500KRSD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PHB1255500KRSD
JLCPCB Part #
C7327590
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 160V、250V 50uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS