PCJ1A151MCL1GS
MFR.Part #
PCJ1A151MCL1GS
JLCPCB Part #
C2161591
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 150uF 2000hrs@105℃ 21mΩ@100kHz 6.3mm 8mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS