LNY2V183MSEHBN
MFR.Part #
LNY2V183MSEHBN
JLCPCB Part #
C1619133
Package
Bolt,D76.2xL213mm
Description
-40℃~+85℃ 18000uF 2000hrs@85℃ 213mm 30.2A@120Hz 31.8mm 350V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL213mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS