UUD0J471MNR1GS
MFR.Part #
UUD0J471MNR1GS
Description
-55℃~+105℃ 10mm 450mA@100kHz 470uF 5000hrs@105℃ 6.3V 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD