LNU2G472MTEH
MFR.Part #
LNU2G472MTEH
JLCPCB Part #
C1619620
Package
Bolt,D76.2xL98mm
Description
-40℃~+105℃ 22.12A@10kHz 31.8mm 400V 4700uF 5000hrs@105℃ 76.2mm 98mm ±20% 螺栓,D76.2xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS