LKG2A821MESBBK
MFR.Part #
LKG2A821MESBBK
JLCPCB Part #
C1606833
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 2.35A@120Hz 25mm 30mm 820uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS