LNT2D152MSE
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNT2D152MSE
JLCPCB Part #
C1582495
Package
Bolt,D35xL103mm
Description
-25℃~+105℃ 103mm 12.7mm 1500uF 2.76A@10kHz 2000hrs@105℃ 200V 35mm ±20% 螺栓,D35xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS