LNT2D103MSEB
MFR.Part #
LNT2D103MSEB
JLCPCB Part #
C1616922
Package
Bolt,D30xL123mm
Description
-25℃~+105℃ 10000uF 123mm 2000hrs@105℃ 200V 30mm 31.8mm 8.2A@120Hz ±20% 螺栓,D30xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS