LNR2D153MSEN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNR2D153MSEN
JLCPCB Part #
C1617050
Package
Bolt,D76.2xL123mm
Description
-25℃~+85℃ 123mm 15.6A@10kHz 15000uF 200V 31.8mm 5000hrs@85℃ 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS