LKG1K182MESCAK
MFR.Part #
LKG1K182MESCAK
JLCPCB Part #
C1608789
Package
Plugin,D35xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 1800uF 2.5A@120Hz 20mm 35mm 80V ±20% 插件,D35xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS