LLS2W561MELC
MFR.Part #
LLS2W561MELC
JLCPCB Part #
C1582861
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3000hrs@85℃ 35mm 4.1184A@50kHz 450V 50mm 560uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS