UPM1K270MED1TA
MFR.Part #
UPM1K270MED1TA
JLCPCB Part #
C5111771
Package
Plugin,D6.3xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 115mA@120Hz 15mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 27uF 6.3mm 80V ±20% 插件,D6.3xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS