LLG2D332MELC50
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LLG2D332MELC50
JLCPCB Part #
C1621709
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 200V 3300uF 35mm 4.42A@120Hz 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS