UHV1C332MHD6TN
MFR.Part #
UHV1C332MHD6TN
JLCPCB Part #
C2166283
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 16V 16mm 3.575A@100kHz 3300uF 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS