LLG2D122MELZ50
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LLG2D122MELZ50
JLCPCB Part #
C7216368
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1200uF 2.81A@120Hz 2000hrs@85℃ 200V 22mm 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS