B43501A5337M000
MFR.Part #
B43501A5337M000
JLCPCB Part #
C7218564
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 10mm 2.1A@100Hz 330uF 35mm 400mΩ@100Hz 40mm 450V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS