URZ2E101MHD1TN
MFR.Part #
URZ2E101MHD1TN
JLCPCB Part #
C1498286
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 18mm 250V 420mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS