UVR1E101MED
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVR1E101MED
JLCPCB Part #
C250987
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 11mm 190mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@85℃ 25V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS