LKG2A821MESZCK
MFR.Part #
LKG2A821MESZCK
JLCPCB Part #
C1606220
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 22mm 3A@120Hz 50mm 820uF ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS