UKT1H4R7MDD1TD
MFR.Part #
UKT1H4R7MDD1TD
JLCPCB Part #
C5111343
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 2.5mm 30mA@120Hz 4.7uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS