LKG1J392MESCCK
MFR.Part #
LKG1J392MESCCK
JLCPCB Part #
C1616144
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 35mm 3900uF 4.3A@120Hz 40mm 63V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS