LKG1J392MESCBK
MFR.Part #
LKG1J392MESCBK
JLCPCB Part #
C1609196
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 3.35A@120Hz 35mm 35mm 3900uF 63V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS