LKG1E182MESYBK
MFR.Part #
LKG1E182MESYBK
JLCPCB Part #
C1601816
Package
Plugin,D20xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.35A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 1800uF 20mm 20mm 25V ±20% 插件,D20xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS