UFW0J103MHD1TN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UFW0J103MHD1TN
JLCPCB Part #
C1590057
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 16mm 2000hrs@85℃ 2A@120Hz 6.3V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS