LNT1K473MSEN
MFR.Part #
LNT1K473MSEN
JLCPCB Part #
C6653100
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 20.1A@10kHz 31.8mm 47000uF 76.2mm 80V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS