UPV1A271MGD
MFR.Part #
UPV1A271MGD
JLCPCB Part #
C4155753
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 13mm 270uF 3.5mm 5000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS