LGX2G391MELC30
MFR.Part #
LGX2G391MELC30
JLCPCB Part #
C3722510
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.52A@120Hz 10mm 30mm 35mm 390uF 400V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS