LNC2G392MSEGBB
MFR.Part #
LNC2G392MSEGBB
JLCPCB Part #
C3815045
Package
Bolt,D63.5xL103mm
Description
-40℃~+85℃ 103mm 16.5A@120Hz 28.6mm 3900uF 400V 5000hrs@85℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS