LGN2Z122MELC30
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGN2Z122MELC30
JLCPCB Part #
C1607079
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 180V 3.45A@50kHz 3000hrs@105℃ 30mm 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS