UUD1H151MNL1GS
MFR.Part #
UUD1H151MNL1GS
JLCPCB Part #
C2162975
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 150uF 180mΩ 335mA@120Hz 5000hrs@105℃ 50V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS