LNY2W102MSEFBN
MFR.Part #
LNY2W102MSEFBN
JLCPCB Part #
C1615878
Package
Bolt,D51xL73mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 2000hrs@85℃ 22mm 450V 5.5A@120Hz 51mm 73mm ±20% 螺栓,D51xL73mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS