UVP1C470MED1TD
MFR.Part #
UVP1C470MED1TD
JLCPCB Part #
C1581886
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 16V 190mA@10kHz 2.5mm 2000hrs@85℃ 47uF 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS