LAS2W121MELB25
MFR.Part #
LAS2W121MELB25
JLCPCB Part #
C1583366
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 25mm 30mm 450V 770mA@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS